Team Leader działu R&D i marketingu

17 Września 2020 TBS Consulting
Dla naszego Klienta, lidera w sektorze opakowań i dostawcy maszyn do składania i klejenia opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko Team Leader-a działu R&D i Marketingu.
Miejsce pracy: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie i organizacja pracy zespołu kreatywnego w zakresie projektowania innowacyjnych opakowań z tektury falistej i druku na aluminium.
  • Wyznaczanie harmonogramów prac, egzekwowanie celów zespołu.
  • Ustalanie koncepcji nowych projektów, realizacja prototypowych opakowań i rozwiązań z tektury falistej.
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi .
  • Dbałość o wynik finansowy działu, zarządzanie powierzonym budżetem oraz pozyskiwanie, wdrażanie i kontrola rentowności projektów.
  • Wdrożenie i rozwój platformy e-Commerce (istniejącego sklepu internetowego).
  • Stworzenie i rozwój wizerunku firmy w social media.
  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego.
Wymagania:
  • Kreatywność.
  • Jeszcze raz, kreatywność.
  • Umiejętność pracy w stabilnym, nierotującym zespole, niechętnym do rewolucji, ale chętnym do ewolucji.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w zarządzaniu zespołem kreatywnym.
  • Asertywność.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Pracę w firmie o uporządkowanej strukturze, bardzo dobrej atmosferze pracy, która docenia pracę zespołu.
  • Swobodę w realizacji autorskich pomysłów.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym komputer i telefon służbowy.