Regionalny Kierownik Sprzedaży

30 Listopada 2021 Leon Witas Spółka Jawna
Miejsce pracy: woj. łódzkie i okolice

PRODUCENT ALUMINIOWYCH OŚCIEŻNIC ORAZ SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Opis stanowiska:
  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów)
  • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie
  • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • praca w terenie
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość rynku ogólno-budowlanego
  • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej
  • doświadczenia we współpracy z klientami
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • duża dyspozycyjność
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • dużą niezależność
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia: umowa o pracę + warunki prowizyjne)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop)