Regionalny Kierownik Sprzedaży

14 Października 2021 Leon Witas Spółka Jawna
Miejsce pracy: Łódź i okolice

PRODUCENT ALUMINIOWYCH OŚCIEŻNIC ORAZ SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Opis stanowiska:
  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów),
  • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie,
  • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • praca w terenie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość rynku ogólno-budowlanego,
  • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej,
  • doświadczenia we współpracy z klientami,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
  • duża dyspozycyjność,
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • dużą niezależność,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia: umowa o pracę + warunki prowizyjne),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop).