Regionalny Kierownik ds Sprzedaży Tradycyjnej

15 Lutego 2021 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 4226483, z dnia 2021-02-15

Klient portalu Praca.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok, Łomża

Opis stanowiska

Teren działania: województwo podlaskie + województwo warmińsko-mazurskie

Preferowane miejsce zamieszkania: Białystok, Łomża, Ełk, Pisz, Olsztyn, Mrągowo

Wymagania

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości otoczenia branży
  • zaangażowania i kreatywności
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • szkolenia efektywnościowe
  • samochód służbowy, laptop i tel. komórkowy