Menedżer sprzedaży

22 Marca 2021 Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/21/0367
OBOWIĄZKI:

Organizowanie i nadzorowanie sprzedaży towarów do klientów; poszukiwanie nowych klientów; komunikacja z partnerami, dostawcami na Białorusi i UE; podróże służbowe; praca z CRM

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: umiejętności negocjacyjne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: znajomość systemu CRM BITRIX

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 160 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie