Menadżer działu handlowego

24 Marca 2021 AxPro Concept Sp. z o.o.

AxPro Concept Sp. z o.o. - producent pokryć podłogowych i lider rynku w dostarczaniu materiałów wykończenia wnętrz do inwestycji w segmencie hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Miejsce pracy:

  • Jelenia Góra – praca w biurze + wyjazdy do klientów,
  • Województwo mazowieckie - praca zdalna / raportowanie do siedziby firmy drogą elektroniczną + wyjazdy do klientów
  • Województwo małopolskie - praca zdalna / raportowanie do siedziby firmy drogą elektroniczną + wyjazdy do klientów

Opis stanowiska:

Zarządzanie procesem dostarczania pokryć podłogowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz do inwestycji.

Bezpośrednie kontakty z inwestorami, architektami, projektantami wnętrz, generalnymi wykonawcami i innymi decydentami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym w obiektach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i znajomość podstaw marketingu.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Pracowitość, samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Predyspozycje do nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność aranżowania kontaktów handlowych.
  • Dyspozycyjność do odbywania zagranicznych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Rozwój osobisty i zawodowy w ramach realizacji najbardziej prestiżowych inwestycji na świecie.
  • Wdrożenie branżowe i stałe szkolenie zawodowe
  • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od osiąganych wyników
  • Stabilne, długoletnie zatrudnienie
  • Niezbędny pakiet narzędzi