Marketing Manager

18 Września 2020 Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta – marki premium działającej w rynku HoReCa - poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Marketing Managera, odpowiedzialnego za współtworzenie i wdrażanie całościowej strategii marketingowej dla spółki.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SBS/24/588/MM

Zadania:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla całej sieci, jak również poszczególnych lokalizacji
  • Zarządzanie całościowymi działaniami komunikacyjnymi (ATL/BTL/Digital)
  • Opracowywanie odpowiednich konceptów wystroju lokali w celu zapewnienie spójnego wizerunku marki
  • Przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych i PR mających na celu zwiększanie znajomości marki
  • Współpraca z Działem Operacyjnym w zakresie oferowanego menu oraz promocji otwarć nowych lokalizacji
  • Przygotowywanie ofert specjalnych, promocji i programów lojalnościowych dla klientów oraz analiza efektów prowadzonych akcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 5-6 lat doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu marki o uznanej pozycji na rynku (najchętniej w branży retail / HoReCa / etc)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla marki premium
  • Rozwinięte umiejętności analizy i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacji i współpracy z różnymi zespołami ludzi
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”