Manager ds. handlowych

31 Sierpnia 2020 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 3615708, z dnia 2020-08-31

Klient portalu Praca.pl

Duża firma z branży mięsnej z województwa wielkopolskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii handlowej firmy i nadzór nad jej realizacją
  • operacyjne organizowanie i zarządzanie pracą zespołu handlowego
  • opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz realizowanie założonych celów handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • współpraca z sieciami handlowymi, pozyskiwanie nowych kontrahentów sieciowych
  • pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami w kanale sprzedaży nowoczesnej i tradycyjnej
  • zapewnienie wysokich standardów jakości w zakresie realizacji usług
  • negocjowanie umów w obszarze handlowym
  • kontrola budżetu i kosztów
  • kontrolowanie i monitorowanie wydatków marketingowych
  • inicjowanie oraz nadzorowanie działań z zakresu zdobywania nowych rynków sprzedaży
  • odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
  • reprezentowanie Spółki na targach i spotkaniach handlowych
  • inicjowanie nowych pozycji asortymentowych
  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji
  • ścisła współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami w celu podniesienia efektywności sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doskonała znajomość branży mięsnej
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu mięsem i wyrobami mięsnymi w kraju i za granicą
  • kilkuletnia współpraca z sieciami handlowymi (doświadczenie w działaniach w kanale nowoczesnym)
  • umiejętność analizy rynku
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność i dynamizm w działaniu
  • silna motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, samochód służbowy
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy