Kierownik Zespołu Sprzedaży

20 Maja 2021 Polski Tytoń S.A.

W związku z planowanym zatrudnieniem

POLSKI TYTOŃ S.A w Radomiu

Poszukuje samodzielnych, dynamicznych

w działaniu kandydatów

na stanowisko

Miejsce pracy: Rzeszów
Wymagania:
  • doświadczenie w branży hurtowej lub dystrybucyjnej.
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość specyfiki branży artykułów FMCG w sektorze dystrybucyjnym,
  • praktyka w sprzedaży produktów tytoniowych ,alkoholowych, chemii
  • gospodarczej, artykułów biurowych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych,
  • znajomość zasad bezpiecznej sprzedaży,
  • znajomość obiegu dokumentów sprzedażowych
  • znajomość obsługi komputera ( Office, Excel)
  • entuzjazm i dynamizm w działaniu,
  • dyspozycyjność.

Podobne oferty

19/06/2021

Manager

Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych, Nowe...

19/06/2021

Kierownik Sprzedaży

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków: Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem kanału agencyjnego Nadzór nad sprzedażą podległej sieci Agentów Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia sieci...