Kierownik sprzedaży

06 Maja 2022 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 6884613, z dnia 2022-05-06

Klient portalu Praca.pl

Stabilna firma działająca od lat z sukcesami w regionie zatrudni do swojego zespołu doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wągrowiec

Opis stanowiska

  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Kierowanie grupą PH,
  • Rozwój i analiza rynku,
  • Bezpośrednia współpraca z kluczowymi klientami,
  • Sporządzanie analiz i raportów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość branży FMCG,
  • Doświadczenie w kierowaniu PH,
  • Zdolności analityczne,
  • Znajomość obsługi komputera ( Excel) oraz programów do zarządzania sprzedażą.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna.