Kierownik Salonu Orange

15 Lutego 2021 PHU Tele-Car Marek Trzeciak

Ogłoszenie numer: 4202533, z dnia 2021-02-15

Działamy od 25 lat. Jesteśmy w czołówce firm o podobnym charakterze w Polsce.

Miejsce pracy: pomorskie / Władysławowo

Nr Ref.: WŁA 21

Opis stanowiska

Poszukujemy do Salonu Orange we Władysławowie osoby kierującej pracą zespołu.

Do zadań Kierownika należeć będzie realizacja celów sprzedażowych, sprzedaż usług w salonie (Kierownik sprzedający) oraz organizacja pracy.

Do obowiązków Kierownika należeć będzie aktywny udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie minimum średnie z znajomością angielskiego lub niemieckiego (komunikatywny).

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę z wysokim wynagrodzeniem.
  • Zapewniamy szkolenia produktowe i z technik sprzedaży.
  • Wynagrodzenie częściowo oparte na wynikach sprzedaży.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN