Kierownik oddziału

02 Września 2020 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 3604796, z dnia 2020-09-02

Klient portalu Praca.pl

to lider na rynku edukacyjnym. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, zawodowych i językowych.

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych oraz motywowanie pracowników do realizacji powierzonych celów sprzedażowych;
  • zarządzanie rentownością placówki (finansami);
  • koordynowanie i organizacja pracy Oddziału;
  • inicjowanie lokalnych działań marketingowych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, reprezentowanie firmy
  • zarządzanie administracją, nadzór nad dokumentacją związaną z działalnością Oddziału;
  • raportowanie wyników pracy w wyznaczonych terminach.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub chęć zdobycia doświadczenia w tym obszarze,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • doświadczenie w administracji,
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy,
  • zdolności negocjacyjne.

Oferujemy

  • pracę w doskonałej lokalizacji w Centrum miasta
  • możliwości rozwoju,
  • duża samodzielność działania,
  • stabilne zatrudnienie.