Kierownik Działu Zakupów

18 Listopada 2022 ARP E-VEHICLES sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 7679604, z dnia 2022-11-18

ARP e-VEHICLES Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem, tworzona przez zespół specjalistów doświadczonych w projektowaniu i produkcji pojazdów elektrycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy zaangażowaną w pracę osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Solec Kujawski, k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami polskimi i zagranicznymi.
  • Negocjowanie cen i kontraktów na dostawy materiałów.
  • Przygotowywanie umów, zamówień, zleceń.
  • Nadzór nad rozliczaniem dokumentów handlowych.
  • Nadzór nad monitorowaniem terminowości dostaw.
  • Koordynowanie realizacji zamówień i dostaw materiałów.
  • Tworzenie harmonogramów dostaw na podstawie planów produkcyjnych.
  • Optymalizacja kosztów dostaw.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość pakietu Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność posługiwania się z rysunkiem technicznym oraz specyfikacją materiałową
  • Umiejętności z zakresu negocjacji biznesowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze – tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiągnięcie ambitnych celów.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.