Kierownik działu sprzedaży

19 Maja 2022 LEVEL WORK

Dla naszego klienta, szybko rozwijającego się dystrybutora w branży sprzedaży części samochodowych i sprzętu specjalistycznego, poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA:
  • Odpowiedzialność za ustalanie, realizację celów sprzedażowych i planów działań handlowych
  • Rozwój rynku poprzez aktywną sprzedaż produktów do dystrybutorów, sieci handlowych oraz kluczowych klientów detalicznych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języków: polski, angielski i ukraiński / rosyjski
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz ogólna znajomość branży motoryzacyjnej
  • Komunikatywność, zdolności analityczne, umiejętność zarządzania zespołem
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia + prowizja
  • Umowę o prace
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku nowoczesnych technologiach.