Kierownik Działu ds. Sprzedaży Flotowej – Samochody Dostawcze

17 Listopada 2020 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 3926301, z dnia 2020-11-17

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta, jednego z wiodących dealerów w Polsce, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem Specjalistów ds. Sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie i bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Realizację ustalonych planów sprzedażowych i marżowych
  • Analiza konkurencji oraz rynku samochodów nowych i używanych
  • Udział w targach, eventach organizowanych dla Klientów

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży flotowej
  • Wykształcenie min. średnie - preferowane wykształcenie ekonomiczne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego
  • Wysokie umiejętności handlowe
  • Orientacja na cele, wyniki, rezultaty
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pasja do motoryzacji

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat lub współpracę w ramach B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy