Kierownik ds. sprzedaży marketingu rozwoju

05 Lutego 2021 Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. sprzedaży marketingu rozwoju
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0069
OBOWIĄZKI:

Praca biurowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe; zdolności organizacyjne, samodyscyplina, odpowiedzialność za powierzone zadania

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty

16/02/2021

Operacyjny Kierownik Sprzedaży

Firma: DECORA S.A

Lokalizacja: opolskie /

Zadania: Zarządzanie zespołem poprzez określanie celów, zadań i realizację strategii firmy na powierzonym obszarze rynku Realizację celów sprzedażowych i finansowych w powierzonym regionie Monitorowanie budżetu, wyników KPI i podejmowanie odpowiednich...

16/02/2021

Operacyjny Kierownik Sprzedaży

Firma: DECORA S.A

Lokalizacja: podkarpackie /

Zadania: Zarządzanie zespołem poprzez określanie celów, zadań i realizację strategii firmy na powierzonym obszarze rynku Realizację celów sprzedażowych i finansowych w powierzonym regionie Monitorowanie budżetu, wyników KPI i podejmowanie odpowiednich...