Export Sales Manager

12 Kwietnia 2021 MasterWeld Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 4395631, z dnia 2021-04-12

Nasza firma jest dystrybutorem sprzętu spawalniczego oraz materiałów spawalniczych firmy Paton. Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Export Sales Manager.

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi klientami i Partnerami na rynkach zagranicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych
  • Znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN