Dyrektor Sprzedaży

10 Lutego 2021 Kraftbet sp. z o. o. sp. k.

Ogłoszenie numer: 4168517, z dnia 2021-02-10

Kraftbet sp. z o. o. sp. k.  zajmuje się produkcją i dystrybucją prefabrykatów budowlanych, takich jak stropy, słupy konstrukcyjne, schody, balkony, ściany.

Produkcja jest realizowana w zakładzie produkcyjnym w Wiązowie, w powiecie strzelińskim.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • organizacja i prowadzenie działu sprzedaży Kraftbet
  • kierowanie pracą działu sprzedaży – zatrudnianie, szkolenie pracowników, tworzenie systemu motywacyjnego
  • budżetowanie i realizacja planów sprzedaży
  • odpowiedzialność za wynik
  • pozyskiwanie klientów, negocjacje, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • kontrola kosztów sprzedaży
  • analiza działań konkurencji
  • sporządzanie raportów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, znajomość rynku materiałów budowlanych, prefabrykatów będzie atutem
  • kilkuletnie doświadczenie handlowe na stanowisku Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Handlowy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana niemieckiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • umiejętność budżetowania, planowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie i prężnie rozwijającej się branży prefabrykatów
  • możliwość budowania działu sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i premie związane z osiąganymi wynikami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazna atmosfera