Business Development Manager / Kierownik ds. Rozwoju Rynku

22 Października 2022 Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy typowo transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach, oraz śmiało spoglądających w przyszłość.

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy Business Development Manager/Kierownik ds. Rozwoju Rynku - WROCŁAW do dalszego rozwoju zespołu sprzedaży.

Jeśli :
  • Jesteś ekspertem w dziedzinie sprzedaży i przekonywania, prowadzenia projektów
  • Widzisz zadowolenie klienta jako swój największy atut, który będzie napędzać biznes
  • Jesteś doświadczonym menedżerem sprzedaży z dynamicznego środowiska, (mile widziane transportowe)
  • Wnosisz know-how, radość i kreatywny napęd w optymalizacji procesów biznesowych i jesteś otwarty na zmiany
  • Jesteś graczem zespołowym, ale cenisz sobie samodzielną pracę i posiadanie własnych ram kompetencyjnych
  • Twoje przedsiębiorcze myślenie idzie w parze z silnymi umiejętnościami podejmowania decyzji i zarządzania
  • Jeśli oprócz znajomości języka angielskiego, posiadasz znajomość języka niemieckiego
W roli Business Development Manager/Kierownik ds. Rozwoju Rynku  - będziesz potrzebował dynamicznej pasji do zarządzania projektami, ciesząc się koordynacją, planowaniem i zarządzaniem aby:
  • pozyskiwać nowych klientów w środowisku
  • realizować cele i mieć nadzór nad ich wykonaniem
  • negocjować warunki handlowe i podpisywać umowy
  • przygotowywać raporty sprzedażowe w tym raport dotyczący realizacji budżetu
Nasze wymagania :
  • m.in. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności pozyskiwania klientów
  • doświadczenia w sprzedaży na terenie całego kraju
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • wysokiej kultury i świadomości biznesowej
  • prawa jazdy kat. B
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej
  • pozyskiwania nowych klientów w środowisku
  • negocjowanie warunków handlowych i podpisywanie umów
  • realizacje celów, nadzór nad ich wykonaniem
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych w tym realizacji budżetu
  • wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów.
To oferujemy :
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty system kafeteryjno-premiowy
  • pracę w systemie hybrydowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • świetną atmosferę pracy
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Podobne oferty

24/10/2022

Business Development Manager

Firma: Polcode Sp. z o.o

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Get ready to: Acquire new customers abroad and build the sales funnel Investigate customer needs by discovering pain points and offering solutions Negotiate terms of cooperation and prepare offers for customers Driving business and sales team growth Manage incoming...

24/10/2022

Business Development Manager (Automatyka Przemysłowa)

Firma: TBS Consulting

Lokalizacja: dolnośląskie /

Zakres obowiązków: Rozwój rynku w zakresie współpracy z integratorami, producentami maszyn na obszarze całej Polski, docelowo także w Czechach i Słowacji. Oferowanie rozwiązań dla Klientów końcowych w zakresie automatyzacji produkcji. Dobór rozwiązań...